Diamond Digger Saga

2.42.0.0

5.0

3

Elmasları kazın ve hazineleri bulun

194.5k

Bu uygulamayı oyla

Diamond Digger Saga Candy Crush Saga ve Farm Heroes Saga) nın yaratıcısı King.com tarafından geliştirilen bir oyundur. Bu oyunda ekranınızın üst tarafındaki suların alt tarafa gitmesi için elmaslarla dolu seviyeleri kazmak zorundasınız.

Oyun planı şirketin önceki oyunlarından nispeten farklıdır ancak çok sayıda benzerlik de paylaşır. Esas amaç karenin en üstündeki suyu en alt kısma götürmektir. Bunu yapmak için yol boyunca elmasları toplamalısınız.

Çoğu benzer oyun gibi seviyeyi tamamlamak için ne kadar az hamle yaparsanız o kadar çok puan toplarsınız. Benzer şekilde su alta ulaşmadan önce ne kadar elmas toplarsanız seviyenin sonunda o kadar puan kazanırsınız.

Toplamda elmasları toplayabileceğiniz elliden fazla seviye mevcuttur, Ancak King oyunlarında sürekli olduğu gibi daha fazla seviye eklenmeye devam edecek.

Diamon Digger Saga görsel olarak mükemmel olmasının yanında (canlı renkleri ve güzel efektleri) Android cihazıyla sadece vakit geçirmek isteyenler için hafif bir eğlence sunan bir oyundur.
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

X